У Вінниці в Центральному парку знайшли людські кістки

Що робити з кістками далі, не знають ні історики, а ні комунальники

На рештки людського скелету у Вінниці натрапили студенти під час ранкової біганки. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передає Depo.Вінниця

Як з'ясувалось, студент Мирослав та його подруга натрапили на католицькі склепи ХVIII сторіччя.

"Побачили зрубане дерево, і захотіли порахувати скільки йому років по кільцям, підійшли ближче і помітили отаку кістку людську", - розповів хлопець. 

Людські останки лежали в ямі просто біля пенька. За словами істориків, на цьому місці розташовувалось польське кладовище, частина склепів береглась і донині.  

"У Вінниці відсутня практика з історією кладовищ. Це специфічна тема, де треба бути великим фанатом і любити "спілкуватись" з мертвими", - каже директор центру історії Вінниці Олександр Федоришен. 

Вінницькі католики переконані, що останки слід негайно перепоховати, адже це неповага до померлих. У парку польська громада хоче бачити пам’ятний меморіал. Натомість керівництво парку вирішило проблему по-своєму - за півгодини на місці з’явилися двоє робітників із лопатами, які закопали стару могилу. 

Нагадаємо, що в яру на околиці села Букатинка Чернівецького району, що на Вінниччині, місцеві жителі випадково виявили людський череп і кілька кісток

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця