UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Вінниці ухвалили "карантинні" правила громадських слухань

Попередня реєстрація має не пізніше ніж за 20 календарних днів до дати громадських слухань

У Вінниці ухвалили "карантинні" правила…

Виконком Вінницької міської ради схвалив рішення, яким передбачив правила проведення громадських слухань на період карантину. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

Відповідно до рішення, організатор громадських слухань здійснює попередню реєстрацію жителів ОТГ, які хочуть взяти участь у громадських слуханнях. Це допоможе визначитися з місцем проведення заходу, оскільки в умовах пандемії необхідно забезпечити усі протиепідемічні вимоги, в тому числі – відповідну дистанцію між учасниками.

Попередня реєстрація здійснюється протягом 10 календарних днів за допомогою Google-форм, телефону та електронної пошти із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові та місця проживання. Розпочатись попередня реєстрація має не пізніше ніж за 20 календарних днів до дати громадських слухань. Повідомлення про попередню реєстрацію оприлюднюється через засоби масової інформації, офіційний сайт міської ради або в інший прийнятний спосіб.

Організаторам та ініціаторам громадських слухань потрібно утриматись від участі в заході у разі виникнення симптомів гострого респіраторного захворювання, підвищення температури тіла понад 37,2°С.

Під час перебування у приміщенні або на території, якщо захід проводитиметься на відкритому повітрі, потрібно дотримуватися правил гігієни рук та етикету кашлю, використовувати маски та рукавички, зберігати дистанцію не меншою 1,5 м, сприяти дотриманню цих правил іншими особами.

Перед входом до місця проведення громадських слухань організатор має передбачити температурний скринінг та забезпечити кожного учасника індивідуальною ручкою. На території, де проводитиметься захід, мають бути засоби дезінфекції. 

Перед проведенням заходу організатор має забезпечити проведення вологого прибирання та дезінфекції усіх предметів та меблів. На підлозі має бути відповідна розмітка, яка нагадуватиме про дистанцію, біля входу – запасні маски й рукавички, а також контейнер для використаних індивідуальних засобів захисту. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"