Вінницькі цигани прикидаються переселенцями, щоб зібрати "пожертви"

Жінки ромської національності "працюють" гуртом, беручи "в обробку" одразу по кілька поверхів в будинку
Depo.
28 січня 2016 10:30
ФОТО: depo.ua
Вінницькі цигани прикидаються переселенцями, щоб зібрати "пожертви"
Вінницькі цигани прикидаються переселенцями, щоб зібрати "пожертви"

У Вінниці жінки ромської національності ходять по домівках, представляються переселенками з Донбасу та просять милостиню. Про це на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" повідомив вінничанин Сергій Романович, передає Depo.Вінниця

"Діло було так. О 14:00 пролунав квартирний дзвоник. Відчинивши двері, побачив жінку середніх років ромської національності з пакетом в руках, яка просила милостиню. Одразу зорієнтувавшись, почав задавати питання, які ставили під сумнів її видуману історію про нещасних переселенців з зони АТО. Не отримавши чіткої відповіді, одразу зачинив двері та зателефонував в поліцію", - написав Сергій Романович. 

Жінка була не одна, оскільки вінничанин чув, що на інших поверхах "працювали" такі ж "переселенки". На виклик поліція пиїхала за 20 хвилин. Під час спілкування з правоохоронцями, чоловік побачив, як прохачка зі своєю "колегою" виходять з сусіднього під'їзду. 

"Миттєва реакція і ми почали наздоганяти прохачів милостині. На перші вигуки вони відмовлялись зупинятись. Проте, пришвидшивши кроки, ми наздогнали їх. На перше ж питання, хто вони, жінки відповідали, що всі документи "десь діли". Виявилось, що цигани місцеві, а переселенцями вони нібито і не представлялись", - описав події вінничанин. 

За даними поліції, жінки раніше не притягувались за порушення закону.

"Сподіваюсь, уся та милостиня, якою були набиті пакети "переселенок",  була їм передана з доброї волі без всіляких там чакрів та воржінь. Бо, якщо чесно, під час розмови, дивлячись в очі циганці, я розумів що зі мною коїться щось неладне. Це, власне, й пришвидшило закриття дверей та стало додатковою підставою не вірити жінці, - підсумував чоловік. 

В коментарях під повідомленням інші вінничани розповіли, що і до них приходили такі "переселенки". 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця