ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як у Вінниці тренувались гасити "палаючий" пасажирський літак

Екстрені служби області справилися із поставленим завданням і пройшли перевірку готовності до ліквідації надзвичайних ситуацій
Depo.
6 липня 2016 15:55
ФОТО: depo.ua
Як у Вінниці тренувались гасити "палаючий" пасажирський літак
Як у Вінниці тренувались гасити "палаючий" пасажирський літак

Сьогодні, 6 липня, на території аеропорту "Вінниця" аварійно-рятувальні формування навчалися згагоджено працювати під час евакуації пасажирів і членів екіпажу внаслідок аварійної посадки повітряного судна. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

За легендою пілот транспортного літака АН-24, на борту якого знаходилося троє членів екіпажу та 28 пасажирів, летів з Києва у Львів. Під час польоту над Вінницею сталася розгерметизація паливної системи двигуна, яка призвела до загорання. Відтак відбулася аварійна посадка літака.

Аварійні служби аеропорту Вінниця отримали сигнал "Лихо" та інформацію про те, що на борту повітряного судна знаходяться люди. Згідно плану залучення допоміжних сил і засобів вони викликали аварійно-рятувальні підрозділи військової частини А1231, медичні формування та аварійно-рятувальні служби області. Історія закінчилася "хепі-ендом": пожежу приборкали, усіх пасажирів врятували.

Подібні навчання проходять раз на п'ять років, у Вінницькому аеропорту - вдруге. У 2011 році, за легендою літак захопили терористи.

Як у Вінниці тренувались гасити "палаючий" пасажирський літак - фото 1

Як у Вінниці тренувались гасити "палаючий" пасажирський літак - фото 2

Як у Вінниці тренувались гасити "палаючий" пасажирський літак - фото 3

Як у Вінниці тренувались гасити "палаючий" пасажирський літак - фото 4

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця