ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці стартують міжнародні змагання з велоспорту

"Гран-прі Вінниці" замінив "Гран-прі Донецька"
Depo.
4 червня 2015 13:33
ФОТО: depo.ua
У Вінниці стартують міжнародні змагання з велоспорту
У Вінниці стартують міжнародні змагання з велоспорту

В суботу, 6 червня, відбудеться старт міжнародної гонки "Гран-прі Вінниці", повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua. Старт о 12:00 з площі Василя Стуса. В неділю, 7 червня, о 10:30 з цього ж місця почнуться групові велоперегони "Гран-прі Вінниці".

Щорічні міжнародні змагання, донедава відомі як "Гран-прі Донецька" давно стали своєрідною візитівкою України в європейському велосипедному співтоваристві. Цього року вони отримали назву "Гран-прі Вінниці" і, відповідно, відбудуться у місті над Бугом. 

Змагання включають три офіційні шосейні велогонки за участі більш ніж сотні велогонщиків з Польщі, США та Угорщини. Також у Вінницю приїдуть сім професійних команд - по дві з Чехії та Молдови, та по одній з Білорусі, Казахстану та Румунії. 

Крім іноземних велосипедистів у змаганнях візьмуть участь і українські спортсмени. Три українські команди зароблятимуть очки міжнародного союзу велосипедистів (UCI). До речі, Вінниччина поки що немає професійної команди з велоспорту, однак в інших командах є вінничани.