ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці стартує міжнародний проект з інтегрованого розвитку міста

Концепція розвитку Вінниці відповідатиме засадам Європейської хартії місцевого самоврядування та Лейпцизької хартії сталого розвитку європейського міст
Depo.
15 квітня 2016 16:23
ФОТО: depo.ua
У Вінниці стартує міжнародний проект з інтегрованого розвитку міста
У Вінниці стартує міжнародний проект з інтегрованого розвитку міста

В четвер, 14 квітня, У Вінниці стартував українсько-німецько-швейцарський проект з інтегрованого розвитку міста Вінниця відповідно до засад Європейської хартії місцевого самоврядування та Лейпцизької хартії сталого європейського міст. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на УНІАН.

Проект триавтиме протягом наступних 18 місяців.  Над концепцією проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні" працюватиме робоча група, яка складається з представників основних департаментів міської ради, активних громадських організацій та експертів з Німеччини та Швейцарії.

До кінця 2016 року в рамках проекту будуть зібрані дані та оцінені вже існуючі плани й програми розвитку, спираючись на які буде створено модель майбутньо розвитку міста.  Паралельно зі створенням моделі розвитку міста команда українських, німецьких та швейцарських експертів розробить програму з підвищення кваліфікації для співробітників Вінницької міської ради та концепцію залучення громадськості.

Завдяки впоавдженню нової концепції місто Вінниця отримає більший доступ до джерел фінансування національних та міжнародних програм

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця