ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці стартує культурно-мистецька резиденція "Над Богом"

Протягом десяти днів історики, архітектори, урбаністи та культурологи шукатимуть шляхи впровадження декомунізаційних законів через мистецтво
Depo.
19 серпня 2015 20:44
ФОТО: depo.ua
У Вінниці стартує культурно-мистецька резиденція "Над Богом"
У Вінниці стартує культурно-мистецька резиденція "Над Богом"

Завтра, 20 серпня, у Вінниці в занедбаному кінотеатрі "Росія" розпочинає свою десятиденну роботу культурно-мистецька резиденція "Над Богом". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Український кризовий медіа-центр.

Культурна дипломатія між регіонами України триватиме у Вінниці з 20 до 30 серпня. В рамках Резиденції відбудеться публічне обговорення проблем, пов'язаних з реалізацією декомунізаційних законів та переосмисленням історичного минулого. Резиденти "Над Богом" шукатимуть варіанти адекватного застосування норм законів про декомунізацію залежно від особливостей міста чи регіону. В результаті буде напрацьовано комплексну дорожню карту впровадження декомунізаційних законів через мистецтво.  

Крім того, протягом 10-ти днів близько 20-ти художників з різних регіонів України вивчатимуть локальний контекст міста та візуалізують своє бачення актуальних питань.

Вхід на всі події вільний, однак організатори зауважують, що в програмі можуть виникати незначні зміни. Програму Резиденції можна переглянути тут.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.