У Вінниці шахрай-гіпнотизер "скупився" за 500 зімбабвійських євро

Чоловік розрахувався фальшивими грошима за дві шкіряні куртки і, взявши решту справжніми гривнями, пішов
Depo.
28 грудня 2015 18:17
ФОТО: depo.ua
У Вінниці шахрай-гіпнотизер "скупився" за 500 зімбабвійських євро
У Вінниці шахрай-гіпнотизер "скупився" за 500 зімбабвійських євро

У Вінниці чоловік за дві шкіряні куртки розрахувався куп'юрою у 500 євро, яка потім виявилися фальшивою, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 20minut.ua

Три продавчині, які були на той час у магазині, в один голос запевняють, що навіть не подумали відмовити чоловікові, хоча у магазині заборонено приймати іноземну валюту. Працівниці припустили, що чоловік має гіпнотичні здібності, завдяки яким і вплинув на них, тому вони не змогли опиратися його діям. 

За 500 євро продавчині зарахували чоловікові 13,5 тисяч гривень. За дві тисячі шахрай купив куртки, а 11,5 тисяч гривень йому дали здачі. 

За словами власника магазину, ім'я якого у статті не називають, грошовий апарат дану купюру пропустить і не "помітить" підробки. Все тому, що ці гроші зроблені зі справжніх зімбабвійських доларів, 

"Він ті долари запустив у принтер і надрукував те, чого не вистачає, а зайве підтер й так виготовив ці 500 євро. Все зробив культурно. Я читав, що в таких аферах застосовують гіпноз. Може, тому дівчата взяли ці гроші. Інакше, не розумію, чому не побоялися. По 500 євро навіть у Європі не приймають", - розповів власник магазину. 

Працівниці магазину не стали писати заяву до міліції - побоялися. А власник магазину себе постраждалим не вважає, оскільки продавчиня, яка взяла гроші і дала решту, поклала до каси свої кошти і звільнилася. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця