Самооборонівці та афганці не хочуть, щоб шефа вінницької поліції "скидали" силою

Проти силового конфлікту у Вінниці виступили громадські об'єднання афганців, волонтерів та одна з восьми місцевих "Самооборон"
Depo.
14 березня 2016 13:52
ФОТО: depo.ua
Самооборонівці та афганці не хочуть, щоб шефа вінницької поліції "скидали" силою
Самооборонівці та афганці не хочуть, щоб шефа вінницької поліції "скидали" силою

В понеділок, 14 березня, керівник громадського формування "Вінницька обласна народна Самооборона" Ігор Алексєєв закликав автомайданівців, атовців та правоохоронців до мирного вирішення конфлікту, який "розгорівся" довкола начальника обласної поліції Антона Шевцова, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на vlasno.info.

"Ніякого фізичного зіткнення не повинно бути апріорі, сторони мають вирішувати питання за столом переговорів. По начальнику поліції Антону Шевцову зараз відбувається спецрозслідування. По результатам якого мають відповідні органи прийняти рішення. Ми хочемо, щоб у місті був спокій", - зазаначив Алексєєв.

До заяв Алексєєва підключились представники Народної самооборони імені Героїв Майдану та Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану.

Керівники цих організації тісно співпрацюють з органами влади. Зокрема, голова правління "Народної самооборони імені Героїв Майдану" Анатолій Слівінський нещодавно очолив комунальне об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО; керівник громадського формування "Вінницька обласна народна Самооборона" Ігор Алексеев нині займає посаду начальника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, а керівник Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану Сергій Куніцин призначений радником Президента Петра Порошенка.

Нагадаємо, що свого часу автомайданівці, які вимагають звільнення Шевцова, а також деякі волонтери та атовці виступали проти створення комунального об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО.

Читайте також: Волонтерський рух заганяють у шкіряні крісла за дубовими дверима

Більше новин Вінниці та області читайте на