UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Вінниці розробляють унікальну програму підтримки соціального підприємництва

Програмний документ стане першим в України. Досвіду розробки чи впровадження подібних Програм в державі ще не було

У Вінниці розробляють унікальну програму…

У середу, 11 грудня, у приміщенні Вінницької міської ради відбулось перше засідання робочої групи з розробки Програми підтримки соціального підприємництва, де було представлено напрацювання, які увійдуть до майбутнього документу. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради. 

З 2017 року у Вінниці ефективно впроваджується Програма посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва. Серед вже реалізованих проектів є компенсація відсоткової ставки по залученим кредитам для суб’єктів МСП, перегляд регуляторних актів, навчання підприємців в рамках Марафону можливостей для бізнесу у Вінниці.

"Соціальне підприємництво є одним з семи пріоритетів діючої Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва Вінницької об’єднаної територіальної громади та є у фокусі міського голови. До речі, у листопаді цього року у Вінниці було розпочато навчальний проект з підприємництва для ветеранів АТО та ООС, який триватиме до січня наступного року. Ми бачимо що дійсно є запит з боку вінничан на подібні проекти, адже у місті є багато ідейних людей, які шукають реалізації у малому та середньому підприємництві, водночас створюючи додатковий соціальний ефект", - зазначив директор департаменту економіки та інвестицій Віталій Погосян.

За словами залучених експертів з соціального підприємництва, Програмний документ стане першим в України. Досвіду розробки чи впровадження подібних Програм в державі ще не було. Водночас, у більшості передових країн світу підтримка розвитку соціального підприємництва є важливою складовою діяльності урядів та муніципалітетів. 

Нагадаємо, що функції МРЕВ у Вінниці передали "Прозорому офісу", що на Брацлавській.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"