У Вінниці провели лижні перегони

Серед учасників були як професійні спортсмени, так і звичайні любителі лижного спорту

Журналіст регіональної редакції Depo.Вінниця.
У Вінниці провели лижні перегони…

У Вінницькій громаді провели лижні перегони. У змаганнях взяли участь 78 містян різного віку. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінницьку міську раду.

Найменшому лижнику дев'ять років, а найстаршому - 74. Серед учасників були як професійні спортсмени, так і звичайні любителі лижного спорту.

Учасники змагалися на різних дистанціях: від 500 до 5000 метрів. Переможцями чемпіонату стали 18 містян. Вони отримали грамоти, кубки та подарунки.

"Ставали на лижі діти, підлітки, молодь і пенсіонери. Вони спритно проходили дистанції та показали гарні результати", - зазначив голова Вінницького відокремленого осередку всеукраїнської громадської організації "Спілка любителів лижних перегонів України" Юрій Йолтуховський.

Лижники у Вінниці

Змагання у Вінниці

Спорт у Вінниці

Нагадаємо, спортсменка з Вінниччини встановила світовий рекорд на чемпіонаті світу з паверліфтингу. Раніше Мар'яна Шевчук здобула перемогу на Паралімпіаді у Токіо.