У Вінниці продовжили термін прийому громадських ініціатив

Для того, щоб до конкурсу могло долучитися якомога більше вінничан, виконком міської ради прийняв рішення подовжити прийом заявок до 5 вересня
Depo.
18 серпня 2016 11:23
ФОТО: depo.ua
У Вінниці продовжили термін прийому громадських ініціатив
У Вінниці продовжили термін прийому громадських ініціатив

З 15 липня триває прийом проектів для участі у програмі "Бюджет громадських ініціатив". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради. 

В цьому році у Вінниці вперше було започатковано місцевий конкурс "Бюджет громадських ініціатив". Він передбачає залучення вінничан до розвитку власного міста. З-поміж ініціатив, які були подані на конкурс на початку цього року, шляхом голосування було відібрано 6 великих та 6 малих проектів. Реалізація більшості з них на сьогодні ще триває.

На сьогодні на адресу конкурсу надійшло сім проектів. Але, враховуючи досвід попереднього етапу відбору, переважна більшість пропозицій надходить протягом останніх днів. Попередньо було визначено кінцеву дату прийняття проектних пропозицій 28 серпня, але в зв’язку з початком навчального року та підготовкою до святкування Дня міста, 11 серпня виконкомом міської ради було прийнято рішення подовжити збір пропозицій до 5 вересня.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця