UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Вінниці посилюють протиепідемічні заходи

За останній тиждень у місті зареєстровано 183 нові підтверджені випадки інфікування коронавірусом

У Вінниці посилюють протиепідемічні захо…
Фото: "Вежа"

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій посилює протиепідемічні заходи у Вінниці. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

Обмеження у сфері освіти

Комісія вирішила призупинити відновлення освітнього процесу у закладах дошкільної освіти усіх форм власності і залишити наявну (станом на 19.06.2020 року) кількість відкритих закладів. 

Батьківським комітетам закладів загальної середньої освіти рекомендовано утриматися від проведення випускних вечорів та інших масових заходів.

Обмеження у сфері роботи підприємств, установ та організацій

Керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності потрібно забезпечити у залежності від обсягів виконуваної роботи та навантаження на трудовий колектив, розгляд питання щодо присутності працівників в офісних приміщеннях в кількості не більше 50% від штатної чисельності, за винятком закладів охорони здоров’я, соціального захисту і об’єктів критичної інфраструктури.

Розміщення працівників у робочих кабінетах дозволене з розрахунку 1-2 особи в одному приміщенні з дотриманням суворого маскового режиму.Скасовується особистий прийом громадян.

Обмеження у сфері закладів громадського харчування та послуг з поселення

Кількість відвідувачів повинна бути не більше 50% від нормативної кількості місць в залі. Організовувати та проводити банкети можна лише при наявності в закладі окремих банкетних залів, при цьому кількість присутніх на банкеті не має перевищувати 10 осіб.

Обмеження у сфері надання послуг з поселення

Керівникам та власникам об’єктів, які надають послуги з поселення, потрібно забезпечити кількість проживаючих не більше 50% від нормативної кількості.

Обмеження в банківських установах

Керівники банківських установ не повинні допускати скупчення клієнтів біля розрахункових терміналів та банкоматів, які розташовані в приміщеннях.

Обмеження у сфері торгівлі

У закладах торгівлі повинна бути забезпечена організація роздрібної торгівлі з лотків і на ринках в шаховому порядку (через одне торгівельне місце, відповідно через день).

Для того, щоб зменшити потік пасажирів у години найбільшого завантаження громадського транспорту, керівникам підприємств, установ та організацій, крім об’єктів критичної інфраструктури, потрібно розглянути питання початку робочого дня з 10:00.

Нагадаємо, за останній тиждень у місті зареєстровано 183 нові підтверджені випадки інфікування коронавірусом. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"