UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Вінниці подружня пара перетворила свій під’їзд на картину-панораму

Всі елементи настінного розпису об’єднані одним сюжетом

У Вінниці подружня пара перетворила свій…

У Вінниці мешканці одного з будинків на вулиці Олега Антонова розмалювали стіни свого під’їзду. Малювали не самі – допомагала дівчина, яка хоч і не художниця, але добре малює і погодилася втілити красиву ідею в життя. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "20 хвилин".

Під’їзд перетворився на своєрідну панораму, оскільки всі елементи розпису об’єднані одним сюжетом.  

"Я завжди намагалася якось покращити стан простору, у якому ми живемо. Це звичайнісінький будинок, який 30 років тому будував мій батько. І мені дійсно боляче дивитись на те, як швидко будівля стає занедбаною", — розповідає ініціаторка перетворення під’їзду Вікторія Орлова. Вона розповідає, що у їхньому під’їзді, як і у більшості будівель, велика проблема — захаращення та руйнування стін і загального приміщення.

"Стіни шкрябають, розмальовують. Ми з чоловіком власноруч поновлюємо ремонт, замазуємо щілини та прогавини, але проходить тиждень і стіни знову у дірках", – додає Орлова.

Цього разу подружжя вирішило не обмежуватися ремонтом, а й розмалювати стіни.

"Ми дуже довго шукали, хто б міг втілити наші ідеї в життя. Більшість художників просили невимовно великі суми, навіть до 20 тисяч гривень! Я вже й сама замислилась, щоб власноруч все намалювати. Я мала ідею і вже умовно бачила й розуміла, як воно повинно виглядати,. Залишилося знайти того, хто допоможе з виконанням і самими малюнками", – розповіла жінка.

На майстрів (теж подружню пару), які погодилися виконати незвичне замовлення за помірну ціну, Орлови натрапили випадково. Ірина, яка все малювала, не професійна художниця, але ідея їй сподобалася. Силуети малювала Ірина. А розфарбовували всі четверо: Ірина, Вікторія і їхні чоловіки. За роботу майстрам заплатили три тисячі. Орлова повідомила, що один із сусідів вирішив допомогти фінансово, але прикладу з нього не взяв ніхто.

Не наважилися взяти й приклад у перетворенні під’їзду мешканці квартир на інших поверхахю тому поки що всі заходять чи заїхджають ліфтом на їхній сьомий поверх і милуються картинами.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"