У Вінниці подарують друге життя рятувальному кораблю

Судно планують використовувати як льодокол, баржу, а також - для екскурсій
Depo.
1 лютого 2016 18:15
ФОТО: depo.ua
У Вінниці подарують друге життя рятувальному кораблю
У Вінниці подарують друге життя рятувальному кораблю

У Вінниці планують відремонтувати старий корабель класу "Ярославець", якому уже більше тридцяти років, та зробити з нього багатофункціональне судно, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на real-vin.

На кораблі планують проводити екскурсії Південним Бугом. Також - використовувати у якості льодоколу, а ще - баржі при ремонті мостових переходів.

Проте наразі корабель стоїть заіржавілим на березі Південного Бугу в районі Старого Міста. За словами директора комунального підприємства "Вінницязелебуд" Ігоря Любовського, проблема в тому, що його ніде ремонтувати.

"Я шукав різні варіанти. Найбільш прийнятний - відбуксирувати корабель до пристані "Вінниця", де є облаштоване місце. З цією пропозицією я неодноразово звертався до керівництва, але мені постійно відмовляли", - розповів Любовський. 

"Пристань "Вінниця" - підрозділ закритого акціонерного товариства "Київський річковий порт", яка є приватною структурою. Наразі невідомо, чому власник пристані відмовляє у наданні місця для ремонту судна.

Якщо на пристані корабель так і не "приймуть", його відбуксирують ближче до Староміського мосту: там місце більш зручне. Найпершим потрібно відремонтувати днище, за яке планують взятися вже навесні цього року. Взагалі ж, на судні планують облаштувати камбуз, туалет, кают-компанію та інші приміщення для зручності пасажирів. 

Повністю ремонт обійдеться приблизно в 2,5-3 млн грн. Керівництво "Вінницязеленбуд" планує вкладати у відновлення судна більшість своїх прибутків, а також - залучати спонсорські кошти. Спустити на воду корабель планують на День Вінниці у вересні цього року.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця