ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці по вулиці Соборній осипаються будинки

Нема грошей на ремонт фасадів
Depo.
28 травня 2015 12:35
ФОТО: depo.ua
У Вінниці по вулиці Соборній осипаються будинки
У Вінниці по вулиці Соборній осипаються будинки

Обласна бібліотека ім. Тімірязєва руйнується через несправну зливну систему: мокне стіна і шматками відвалюється штукатурка, передає кореспондент Вінниця.depo.ua.

Перехожим, які йдуть тротуарами вулиці Соборної у Вінниці, на голову може впасти чималий кусень шпаклівки.

Фасади старих будинків осипаються на Соборній давно. Влада міста запевняє, що проводить планову реконструкцію фасадів: на засіданні комісії розглядаються питання по кожному будинку, який потребує ремонту, ставлять будинки на чергу та поступово ремонтують. Бо одразу відремонтувати всі - нема грошей.

Директор бібліотеки ім. Тімірязєва Наталія Морозова неодноразово зверталась у всі інстанції, але питання не вирішили. Кажуть, що казначейство ще не пропустило кошти. Наразі директор вже най до голови обласної ради звернулась, тепер лише слово за депутатами.

У Вінниці по вулиці Соборній осипаються будинки - фото 1

"Ремонт краще робити влітку, тому що потрібно буде знімати дах, переробляти крокви. Це дуже величезний об'єм робіт. Сподіваємось, що цього літа бібліотеку відремонтують", каже директор Вінницької обласної бібліотеки ім. Тімірязєва Наталія Морозова.

А поки бібліотека сиплеться і чекає на ремонт. Гучним гупанням штукатурки просить ремонту і фасад приміщення Укртелекому та ряд житлових будинків по Соборній.