У Вінниці планують придбати два нові катери


У планах міської влади – розбудова транспортної інфраструктури на річці Південний Буг

Сьогодні, 26 квітня, під час сесії міської ради міський голова Сергій Моргунов повідомив, що місто має наміри замовити два нові катери для прогулянок по Південному Бугу. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Один з депутатів запропонував придбати для міста два сучасні катери, оскільки наявні катери "Микола Пирогов" та "Ляля Ратушна"  дуже старі. Міський голова Сергій Моргунов у відповідь зазначив, що це питання уже опрацьовується міськими службами, але є деякі юридичні нюанси, які гальмують  процес.

Крім того, Моргунов зауважив, що потрібно буде налагодити й транспортну інфраструктуру на річці Південний Буг.

 "Одна справа – купити катери, а інша – побудувати транспортну інфраструктуру, як це було раніше. Тоді були відповідні зупинки і люди користувалися річковим транспортом не тільки з туристичною метою, а й як транспортною мережею. Катери курсували зі Стрижавки до Сабарова. Це достатньо складний процес, але ми цим займаємося. В даному випадку, якщо в когось із депутатів є бажання і певні ідеї, щоб долучитися до цього процесу, будь ласка, - ми будемо дуже раді", - додав мер.

Нагадаємо, "Микола Пирогов" і "Ляля Ратушна" з 20 квітня розпочали новий сезон навігації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця