У Вінниці підняли Олімпійський прапор

Право підняти Олімпійський прапор отримали вінницькі спортсмени, які раніше брали участь у Олімпійських іграх
Depo.
5 серпня 2016 12:42
ФОТО: depo.ua
У Вінниці підняли Олімпійський прапор
У Вінниці підняли Олімпійський прапор

Сьогодні, 5 серпня, у Вінниці на Майдані Незалежності з нагоди старту Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро видатні місцеві спортсмени підняли Олімпійський прапор. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Право підняти стяги надано учасникам Олімпійських ігор, зокрема срібному призеру літніх Олімпійських ігор в Сіднеї – Сергію Чернявському, "бронзовій" призерці Олімпійських ігор у Афінах – Ганні Балабановій, учаснику Олімпійських ігор 2004 року в Афінах, учасникам Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні Михайлу Книшу та Андрію Коваленку.

У Вінниці підняли Олімпійський прапор - фото 1

У Вінниці підняли Олімпійський прапор - фото 2

Нагадаємо, сьогодні у Ріо-де-Жанейро відкриваються літні Олімпійські ігри
2016, в рамках яких 10 500 атлетів з 206 країн світу протягом 17 днів розіграють 306 комплектів нагород у 42 олімпійських дисциплінах. Україну будуть представляти 206 спортсменів, серед яких - шестеро вінничан.

Зокрема з Вінниці у Ріо поїхали: боксери Денис Солоненко та Микола Буценко; легкоатлетки Олена Яновська та Олена Колесниченко; веслувальниця на байдарках Світлана Ахадова, а також багаторазовий переможець Кубку світу з кульової стрільби серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату Олексій Денисюк.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця