У Вінниці орудують псевдоволонтери

Фонд під назвою "Життя" збирає гроші для атовця Олексія Замірко, які віни і досі не отримав
Depo.
3 березня 2016 10:53
ФОТО: depo.ua
У Вінниці орудують псевдоволонтери
У Вінниці орудують псевдоволонтери

На вулицях Вінниці нещодавно з'явилися бокси для збору допомоги атовцю Олексію Замірко, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на сторінку дружини бійця Ольги Омельянчук у "Фейсбуці".

На боксах з фотографією Олексія вказано назву фонду "Життя", адресу сайту та телефон. Втім, як зазначає дружина бійця, вони не збирають таким чином кошти на лікування. Також вони не отримали жодної копійки від представників фонду.

"Ми з Олексієм, його батьки, близькі та друзі-волонтери не збираємо у такий спосіб ніяких коштів на лікування чи реабілітацію!!! Нам відомо, що після того, як Олексій отримав важке поранення, люди з фонду, який зараз розставив бокси у Вінниці, зв'язувалися з його хрещеною. Але після першої ж розмови благодійники зникли, про них згодом взагалі забули", - пише Ольга.

Дружина бійця намагалась зв'язатись з представниками фонду по телефону, втім, за вказаними номерами ніхто не відповідає. А у волонтерському середовищі Вінниці ім'я засновника фонду Юрія Комарницького виявилось невідомим.

У Вінниці орудують псевдоволонтери - фото 1

Нагадаємо, що Олексія Замірка поранили 2 лютого цього року біля Донецького аеропорту. Солдат підірвався на міні, коли рухався з побратимами на авто. Одну ногу хлопцеві відірвало відразу, другу ампутували в Дніпропетровській обласній лікарні ім. Мечникова. Також в Олексія виявили контузію, пошкодження очей та роздроблення руки. Після тривалої реабілітації чоловік знайшов своє кохання та одружився.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця