У Вінниці пенсіонери та захист Хорта штурмують міськраду

Під мерією зібралася досить строката масовка: пенсіонери, громадські активісти і захист Хорта
Depo.
29 січня 2016 11:54
ФОТО: depo.ua
У Вінниці пенсіонери та захист Хорта штурмують міськраду
У Вінниці пенсіонери та захист Хорта штурмують міськраду

Мітинг, що відбувався під стінами Вінницької міської ради перед черговим сесійним засіданням, перебрався в хол і намагається прорватись через турнікети в сесійну залу. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Найчисленнішу "масовку" складають "пенсіонери Малиновського", які вимагають збереження безкоштовного проїзду в транспорті та обґрунтованих тарифів, оскільки на одну пенсію вижити зараз важко. Самого Віктора Малиновського на мітингу не помічено.

Друга група - це громадські активісти, які вимагають прозорості  в роботі міськради, використанні бюджетних коштів та комунального майна. А також - вільного доступу на сесії. Активісти збирають підписи під відповідним зверненням до міського голови Сергія Моргунова.

І третя група - це адвокат та група підтримки громадського активіста Юрія Павленка, відомого як Хорт, який нині перебуває у СІЗО за звинуваченням в організації масових заворушень під час штурму обласної ради 6 грудня 2014 року. Вони вимагають звільнення політв'язнів.

Мітингувальників спочатку стримувала муніципальна поліція. За деякий час до людей вийшов заступник міського голови Андрій Рева. Втім, натовп вимагає, щоб до них вийшов сам міський голова.

Зазначимо, що депутати вже розглянули порядок денний і закрили сесію.

У Вінниці пенсіонери та захист Хорта штурмують міськраду - фото 1

У Вінниці пенсіонери та захист Хорта штурмують міськраду - фото 2

У Вінниці пенсіонери та захист Хорта штурмують міськраду - фото 3

У Вінниці пенсіонери та захист Хорта штурмують міськраду - фото 4

У Вінниці пенсіонери та захист Хорта штурмують міськраду - фото 5

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця