У Вінниці "ковідні" ліжка заповнені на 73%, - департамент охорони здоров'я

Нині пацієнтів приймають у лікарні №1, №3 та в пологовому будинку №2

У Вінниці "ковідні" ліжка заповнені на 7…

Станом на сьогодні, 12 листопада, у міських медзакладах розгорнуто "під ковід" 416 ліжок. . Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінницьку міську раду. 

Перших пацієнтів з коронавірусом розпочала приймати міська лікарня №1. Спочатку там було облаштовано 45 ліжок. Оскільки кількість хворих постійно збільшується, лікарня приймає пацієнтів виключно із COVID-19. Тут розгорнуто 285 ліжок.

З середини вересня хворих почала приймати і лікарня №3. Наразі тут задіяно "під ковід" 106 ліжок. А також тривають ремонті роботи для облаштування ще додаткових місць. 

"Після завершення ремонтних робіт в лікарні №3 кількість ліжок для пацієнтів з COVID-19 становитиме 130. В рамках плану заходів по попередженню поширення коронавірусної хвороби передбачено розгортання стаціонарних ліжок на базі пологового будинку №1. Це дасть змогу створити ще 110 ліжко-місць для надання медичної допомоги дорослому населенню. Також буде передбачено 35 ліжок для акушерського "ковідного" відділення. Варто зазначити, що в пологовому будинку №2 розгорнуто 25 ліжок для надання допомоги хворим вагітним, роділлям та породіллям з міста та районів області", - розповів директор департаменту охорони здоров’я міськради Олександр Шиш.

Нагадаємо, що у Вінниці інтенсивно оснащують "ковідні" лікарні. На сьогодні є вільні вакансії в "ковідних" командах у стаціонарах. Медичні заклади, де лікують хворих з коронавірусом, потребують лікарів: анестезіологів, терапевтів, інфекціоністів і медичних сестер. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"