У Вінниці команда Зеленського виборола чемпіонський титул

Представники Вінницької МДЮСШ №2, вихованці заслуженого тренера України Сергія Зеленського продемонстрували найкращі результати та здобули перемогу у чемпіонаті України з радіоспорту

У Вінниці команда Зеленського виборола ч…

Команда Вінницької області виборола перше загальнокомандне місце на чемпіонаті України з радіоспорту , на 2-му команда м. Київ, на третьому – спортсмени Донецької області. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької ОДА.

Вихідними у Вінниці пройшов чемпіонат України з радіоспорту серед юнаків, юніорів та дорослих спортсменів. Участь у ньому взяли участь понад 100 спортсменів з 9 регіонів України. Змагання відбувались в Лісопарку та лісових масивах Стрижавки, Зарванців, Сабарова.

Повідомляється, що вінницька команда виборола 1118 очків у загальному заліку. В особистому заліку вінничани здобули 14 золотих, 12 срібних та 7 бронзових медалей. Чемпіонами стали: Олександр Марчук (вікова група Ч20), Василь Колодяжний (Ч40), Сергій Зеленський (Ч40), Максим Дремлюга (Ч19), Артем Степаніщев (Ч16), Володимир Ляхович (Ч16), Богдан Філоненко (Ч14), Нікіта Гуменчук (Ч14), Аліна Солоненко (Ж19), Марина Задорожна (Ж16).
Крім того в командному заліку спортсмени нашої області вибороли 12 золотих, 9 срібних та 4 бронзових нагороди.

Додамо, що з обласного бюджету було виділено 11200 грн для забезпечення підтримки участі спортсменів.

Нагадаємо, на Вінниччині у спортивній школі незаконно влаштували сауну.