У Вінниці колишній кінотеатр "Росія" "приміряє" формат відкритого публічного простору

Формат проєкту "Над Богом" передбачає синтез творчої резиденції та мистецьких заходів

З 20 по 30 серпня у Вінниці відбудеться Мистецька резиденція "Над Богом".  Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

З 2015 року у Вінниці відбувається мистецька резиденція "Над Богом". Невід’ємна частина кожної з них - музичні вечірки у величезному залі колишньго кінотеатру "Росія". Так вінничани по-новому відкривають для себе кінотеатр і спільно долучаються до його збереження.

Цього року резиденція "Над Богом" буде присвячена сучасній електронній музиці. Протягом 10 днів у Вінниці працюватимуть організатори музичних подій з різних міст України.

"Учасники запропонують різноманітний музичний контент, обговорять формати та перспективи роботи з подібними об’єктами", - йдеться в повідомленні.

Важливою складовою резиденції є кінопрограма, оскільки збереження та актуалізація оригінальної функції кінотеатру "Росія" є пріоритетною для учасників. Відеопрограма резиденції "Над Богом" торкається різних аспектів взаємодії режисерів та художників із радянською спадщиною, що може допомогти в пошуках шляхів соціалізації закинутого модерністського кінотеатру "Росія" в центрі Вінниці.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook