У Вінниці горить Вогонь Миру з Віфлеєма

До 15 січня лампадка з Вогнем Миру перебуватиме у Вінницькій міськраді
Depo.
27 грудня 2016 09:45
ФОТО: depo.ua
У Вінниці горить Вогонь Миру з Віфлеєма
У Вінниці горить Вогонь Миру з Віфлеєма

Учора, 26 грудня, у центрі Вінниці, на майдані Незалежності відбулася урочиста передача Віфлеємського Вогню Миру представникам міської влади, передає кореспондент Depo.Вінниця. Пластуни передали лампадку з вогнем заступнику вінницького міського голови Галині Якубович. До 15 січня лампадка з вогнем стоятиме у міській раді, і вінничани зможуть запалити від цього вогню свою свічку.

“Ми привезли це полум’яв Україну, аби принести в домівки мир та злагоду, любов та взаємопорозуміння, - це те чого нам зараз не вистачає в нашій країні, а інколи, на жаль, і в наших родинах. Дуже хочеться, щоб у кожного хто принесе цей вогонь додому, в 2017 році і всі наступні роки в серці та душі отримав мир і бажання творити добро”, - каже представник Національної скаутської організації «Пласт» Вероніка Бабич.

За словами дівчини, до України Віфлеємський Вогнь Миру привезли скаути із Австрії ще 16 грудня і він почав мандрувати країною.

«Є одна авіакомпанія, яка погодилася співпрацювати з нами і дозволила не гасити вогонь, однак для цього була розроблена спеціальна лампадка. До Вінниці Віфлеємський вогонь я привезла від Адміністрації Президента 20 грудня. Після чого почали його розносити: були у Червоному Хресті, деяких департаментах,тепер поїдемо до лікарень, сиротинців. Сьогодні з Вогнем Миру мандруємо до греко-католицької церкви, вчора були у римо-католиків, завтра підемо до поліції. У нас насичений графік, велика місія передати його",- розповіла Вероніка Бабич.

Додамо, що Віфлеємський вогонь Ми́ру – це міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового. Її мета полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Акція започаткована 1988 року Австрійською телерадіокомпанією як благодійний вчинок — донести світло з символічного місця народження Ісуса Христа тим, котрі святкують Різдво поза домом — у лікарнях, сиротинцях тощо.

У Вінниці горить Вогонь Миру з Віфлеєма - фото 1У Вінниці горить Вогонь Миру з Віфлеєма - фото 2У Вінниці горить Вогонь Миру з Віфлеєма - фото 3У Вінниці горить Вогонь Миру з Віфлеєма - фото 4У Вінниці горить Вогонь Миру з Віфлеєма - фото 5У Вінниці горить Вогонь Миру з Віфлеєма - фото 6

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця