UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Вінниці для жертв домашніх тиранів планують створити кризову кімнату

У Вінницькій міській раді під час навчального семінару говорили про те, як можна захистити людей, що постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства

У Вінниці для жертв домашніх тиранів пла…

У Вінниці планують створити кризову кімнату для жертв домашнього насильства. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Віннциької міської ради.

Сьогодні, 26 листопада, у Вінницькій міській раді під час навчального семінару говорили про те, як можна захистити людей, що постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства.

З 25 листопада до 10 грудня в Україні триває щорічна Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". В рамках цієї акції у Вінниці відбувся семінар "Розвиток мережі спеціалізованих послуг для осіб, що постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі на регіональному та місцевому рівнях: план дій для забезпечення сталого фінансування".

Вінничани їздили переймати досвід Румунії у справі захисту жертв домашнього насильства.

"У них працюють кризові кімнати, куди можуть звернутися громадяни, які розуміють, що ця проблема у них є, проводять роботу із кривдниками. Ми зараз працюємо над створенням кризової кімнати", - розповіла заступниця міського голови Галина Якубович. 

У Вінниці з1 липня цього року розпочала діяти мобільна бригада соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі. Вона функціонує при Вінницькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

"У рамках акції "16 днів проти насилля" проводимо такий семінар за сприяння фонду Народонаселення (UNFPA) який допомагає всій Україні працювати спільно із соціальними службам, правоохоронними органами, медичними закладам в сфері протидія насилля сім’ї. У  Вінниці діє мобільна бригада, проводиться інформаційна компанія. Нині працюємо над тим, щоб створити денний кризовий центр для жертв постраждалих від домашнього насильства. Важливо щоб людина, яка потерпіла від домашнього насилля не залишалася на самоті", - каже директорка міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталії Добровольська. 

Директорка департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова зазначила, що вони тісно співпрацюють з усіма відповідними службами. У складі мобільної групи виїжджають на виклики до жертв домашнього насильства.

"З 1 липня зафіксовано 110 викликів від людей, які постраждали від насилля. Це уже підтверджені випадки, і ми працюємо із потерпілими. Ми тісно співпрацюємо із патрульною поліцією, є факти коли виїжджаємо і не підтверджується насилля. У Вороновиці діє спеціалізований притулок, куди можна направити людей потерпілих від насильства, і ми вже туди направили троє осіб", – додала Войткова.  

Нагадаємо, що у Вінниці розпочав роботу притулок для тимчасового перебування жінок, які постраждали від домашнього насильства. А сьогодні, щоб привернути увагу до цієї проблеми, у Вінниці кілька будівель підсвітили помаранчевим світлом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme