У Вінниці діє "кухня", на якій діляться рецептами страв і успіхів

Проект "Громадська кухня" завершується 10 листопада
Depo.
31 жовтня 2016 14:56
ФОТО: depo.ua
У Вінниці діє "кухня", на якій діляться рецептами страв і успіхів
У Вінниці діє "кухня", на якій діляться рецептами страв і успіхів

Раз на два тижні представники вінницьких громадських організацій збираються разом, щоб поділитися рецептами своїх коронних страв та секретами успішних проектів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "День".

Зустрічі відбуваються в рамках проекту "Громадська кухня", який триватиме до 10 листопада. Як повідомила, координатор проекту Олена Данілова, за підсумками спільної роботи активісти видадуть набір з 30 листівок з найцікавішими "рецептами" вінницьких проектів. "Ми разом готуємо, а потім смакуємо і обговорюємо цікаві проекти. Досвідчені лідери громадських об’єднань діляться секретами успіху і дають поради, як реалізувати цікавий проект", – розповідає Данілова.

Додамо, що першу "Громадську кухню" вінничани провели у серпні і тоді зрозуміли, що такий формат зустрічей дозволяє не лише познайомитися, а й об’єднати громадські зусилля.

"У нас всіх є спільна мета, адже ми всі живемо у Вінниці і хочемо робити її щодня кращою. Коли організації працюють в команді, вони одна одну підсилюють, охоплюється більша кількість цільової аудиторії, так вони краще доносять свої ідеї до суспільства", - додала Данілова. 

Читайте також У Вінниці вдарять знижками по грипу

Більше новин Вінниці та області читайте на