У Вінниці дев'ятикласницю засудили на три роки за подвійне пограбування магазину

Неповнолітній крадійці не вдалось уникнути покарання через те, що вона за кілька годин після першого злочину скоїла другий

В грудні минулого року учениця 9 класу міської школи №16 обікрала магазин.
Про це йдеться в рішенні Вінницького міського суду опублікованому в Єдиному державному реєстрі судових рішень, передає Depo.Вінниця.

Як повідомляється, школярка прийшла в магазин близько 11:00. Там вона взяла з полиць і заховала до свого наплічника два бутерброда з шинкою, пляшку соку, пляшку солодкої води, шоколадний батончик, три шоколадки, дві вафлі, жувальну гумку, дві пачки драже, шість пачок крекерів та коробку цукерок. Потім школярка взяла з полиці пачку сухариків, з якою підійшла до каси та розрахувалась.

З повним портфелем солодощів дев'ятикласниця пішла в школу, а за три години знову повернулась на місце злочину і ще раз напакувала свій ранець смаколиками. Цього разу до наплічника юної крадійки потрапили: йогурт, шість батончиків, дві пляшки солодкої води, пакет соку, дванадцять жувальних гумок, чотири вафлі, вісім батончиків та дев'ять шоколадок. Як і під час першої "закупки" школярка прийшла до каси лише з пачкою сухариків, за яку і заплатила.

Загалом дев'ятикласниця вкрала продуктів на суму 686 грн.. Допитана у судовому засіданні обвинувачена свою вину повністю визнала. У вчиненому дівчинка щиро каялась, просила передати її під нагляд батькам. Батьки відшкодували матеріальні збитки власнику магазину, тож він просив суд суворо не карати школярку.

Однак суд визнав дев'ятикласницю винною у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 185, ч. 2 ст. 185 КК України, і призначив їй покарання у виді 1 року 6 місяців позбавлення волі. В той же час, юну грабіжницю звільнили від відбування покарання з випробувальним терміном.

"Відповідно до ст. 75, ст. 104 КК України звільнити обвинувачену ОСОБА_2 від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо вона протягом 1 (одного) року іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов'язки", - йдеться в рішенні судді.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця