У Вінниці депутат-"ляшківець" судиться з журналістами

Депутату Сергію Кривешку, який фігурує в кримінальній справі про підвіз "тітушок" на антимайдан, не сподобалось як про нього написали в газеті
Depo.
17 жовтня 2016 16:58
ФОТО: depo.ua
У Вінниці депутат-"ляшківець" судиться з журналістами
У Вінниці депутат-"ляшківець" судиться з журналістами

Депутат Вінницької обласної ради Сергій Кривешко з Радикальної партії Ляшка позивається проти газети "33-й канал", а під будинком суду в цей час триває два полярні мітинги. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Фейсбук-сторінку журналіста "33-й каналу" Романа Ковальського.

"Ляшківцю" не сподобалися публікації про нього в "33-й каналі" і він подав до суду. Під час засідання біля будівлі суду зібралися прихильники і противники Кривешка. Одні хвалять Кривешка за допомогу військовим і місцевим громадам, інші засуджують його нападки на журналістів і вважають це ударом по свободі слова. 

Нагадаємо, на підприємстві головного "радикала" Вінницької облради Сергія Кривешка, було знайдено документи, які свідчать про надання послуг з автоперевезення обласній організації "Партії регіонів".

У Вінниці депутат-"ляшківець" судиться з журналістами - фото 1У Вінниці депутат-"ляшківець" судиться з журналістами - фото 2У Вінниці депутат-"ляшківець" судиться з журналістами - фото 3У Вінниці депутат-"ляшківець" судиться з журналістами - фото 4У Вінниці депутат-"ляшківець" судиться з журналістами - фото 5У Вінниці депутат-"ляшківець" судиться з журналістами - фото 6

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах