ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці бастують працівники підприємства, якому відключили електроенергію

Мітингувальники погрожують перекрити дорогу до фабрики "Рошен"
Depo.
17 червня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua
У Вінниці бастують працівники підприємства, якому відключили електроенергію
У Вінниці бастують працівники підприємства, якому відключили електроенергію

У Вінниці працівники підприємства, яке виробляє будівельні матеріали, погрожують перекрити дорогу через те, що їхнє виробництво вже близько двох тижнів не працює через відсутність електроенергії. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

За словами мітингарів, люди, які працюють в цехах вимушені піти у безоплатну відпустку.

"У кожного з нас діти , у нас хлопці з Донбасу працюють, у яких по 4-5 дітей. Вони зараз просто залишилися без зарплати і не мають за що жити. У мене двоє дітей, яких виховую сама, за що мені їх годувати? ", - зазначила активіста Юлія, яка працює бухгалтером.

За її словами, підприємство має договір з "Вінницяобленерго" відповідно до якого щомісяця здійснює передоплату за електроенергію.

Директор підприємства Валерій Башинський стверджує, що його фірма залишилась без світла через те, що завод "Пневматика" і обленерго "чогось між собою не поділили". 

"Згорів трансформатор на підприємстві "Пневматик", а обленерго не може знайти спільну мову з ним", - каже бізнесмен.

Він наголошує, що в разі увімкнення електроенергії працівники повернуться на робочі місця, а якщо ні - перекриють дорогу.

"Ми тут чекаємо голову адміністрації , голову обоасної ради. Хай пояснять людям чому вони не можуть працювати", - сказав Башинський.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця