ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці АТОвців реабілітують арт-терапією

Для бійців проведуть дводенні тренінги з малювання та виготовлення глиняних масок
Depo.
15 квітня 2016 14:19
ФОТО: depo.ua
У Вінниці АТОвців реабілітують арт-терапією
У Вінниці АТОвців реабілітують арт-терапією

Наприкінці травня у Вінниці стартує "Навчально-тренінгова програма з оволодіння навичок психоемоційного отреагирования постстрессових реакцій у демобілізованих учасників АТО за допомогою арт-терапії".

Проект здійснюється за підтримки вінницької громадської організації "Гармонія" та група психологічної допомоги солдатським сім'ям "Збережи душу", а також Британської Ради в Україні, яка виділила для цього 15 тисяч гривень.

В кінці травня для двох груп, в кожну з яких увійдуть по 12 учасників АТО проведуть дводенні тренінги. В ході занять демобілізовані бійці малюватимуть, а також виготовлятимуть маски з глини і розписуватимуть їх. За словами психологів, це допоможе правильно діагностувати проблеми, що з'явилися у демобілізованих воїнів у зв'язку з перебуванням в зоні АТО, і стане першим кроком до корекції їх психологічного стану.

Ідея проведення такого заходу виникла після того, як співробітники Вінницького обласного центру зайнятості в результаті проведеного анонімного анкетування виявили, що не всі демобілізовані готові до повернення в мирне життя. З цієї причини фахівці центру звернулися до психологів з проханням провести з колишніми воїнами заняття з соціальної адаптації. Наразі на обліку в центрі зайнятості перебувають 1400 учасників АТО, з початку року працевлаштовано 112 осіб.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця