ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У вінницьку школу батьки заходять у медичних бахілах (ФОТО)

Так у школі бережуть паркетну підлогу, якою дуже пишаються 

Depo.
14 вересня 2018 11:21
ФОТО: depo.ua

У школу №3 міста Вінниці батьки заходять у медичних бахілах. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.інфо.

Перед тим, як розійтися по класах, батьки, які прийшли на збори, поверх взуття надягають бахіли або пакети. Це загальне положення для всіх. Таким чином у школі бережуть паркетну підлогу.

"Вісім років тому, коли я прийшла на перші батьківські збори, мене перепинили у холі і вручили пару целофанових пакетів. Я спочатку дуже здивувалася. Навіщо? Потім пояснили, що пакети необхідно надягнути поверх взуття, щоб не псувати підлогу. У школі дуже красивий паркет. І зрозуміло, як прийде одразу стільки людей, хто на "шпильках", хто на підошві, яка залишає сліди, то не домиєшся того паркету, і не наремонтуєшся", - розповіла мати випускника Ірина Корж.

Таке положення у школі діє останні 12 років. Більшість батьків уже звикли до нього.

"За ці роки вже є своя система організації. Кожен клас подає кількість батьків, які мають прийти на збори. І виходячи з цього, закуповується певна кількість пакетів або медичних бахіл. Проте я, про всяк випадок, завжди перед зборами заходжу до аптеки, щоб купити зайву пару бахіл. Коштують менше гривні. Є батьки, які приносять із собою пакети. Адже є такі люди, у кого великий розмір ноги, на яку просто не налазять ні бахали, ні стандартні пакети", - додала Ірина.

Між батьками та керівництвом школи конфліктів та непорозумінь не виникало.

"Наші діти приходять до школи зі змінним взуттям, всі вчителі перевзуваються, то чому б і батькам теж цього не робити? В нас паркетна підлога, якою ми дуже пишаємося, ми її ремонтуємо вже 20 років. Це важка справа", - зауважила заступник директора школи Леся Шаповалюк.

Нагадаємо, у вінницьких школах встановили системи очистки води.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook