У вінницькому зоопарку збудують нові просторі вольєри для ведмедів
Перші 4,5 мільйонів гривень виділили з обласного бюджету
- Вінниця
-
2 червня 2017 09:27

У вінницькому зоопарку за гроші обласного бюджету збудують три нових вольєри для ведмедів. Про це повідомляє Depo.Вінниця із посиланням на прес-службу обласної ради.
Наприкінці минулого року керівництво "Подільського зоопарку" анонсувало чималі інфраструктурні зміни, в тому числі будівництво нового входу і облаштування нових просторих вольєрів для ведмедів. До реалізації проекту планують приступити цьогоріч.
Фінансування робіт здійснюватиметься у тому числі й з обласного бюджету, з якого уже виділили 4,5 мільйонів гривень. Першу частину будівництва мають розпочати незабаром.
Загалом будівництво вольєрів коштуватиме близько 12 мільйонів гривень, які у зоопарку розраховують отримати через обласний конкурс регіонального розвитку.
Також у зоопарку триває будівництво вольєрів для сурикатів, широконосих великих черепах, фенеків та носух. Минулого року збудували вольєри для водоплавної птиці – лебедів та пеліканів.
Утримання "Подільського зоопарку" у 2016 році обійшлося майже у 2 мільйони гривень, з яких 1 млн. 200 тис. грн. надійшло з обласного бюджету. Решту забезпечили дочірні підприємства ВОКСЛП "Віноблаголісу", до структури якого входить зоопарк.
Головне фото: real-vin.com
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній
- 12:03На Вінниччині майстер лісу допустив незаконну вирубку на понад 3 млн грн
- 12:56Закупівля спецодягу за завищеними цінами: Підозру отримав очільник ДСНС Вінниччини
- 10:45Прикордонники затримали двох чоловіків, що намагалися дістатися Молдови, переливши Дністер
- 11:48Планував форсувати Дністер: На Вінниччині затримали ухилянта з ластами ФОТО
- 10:23Очільник Вінницького облуправління ДСНС змушував підлеглих будувати йому будинки ФОТО
- 09:02"УЗ" змінює розклад поїздів у 8 областях (СПИСОК)
- 14:28Синоптики уже сьогодні прогнозують погіршення погоди
- 12:00 Напередодні переговорів Зеленський-Трамп. Логіка сторін
- 08:40 Зустріч Трампа і Путіна: Чого так і не сталося
- 16:41Купити футболку adidas — рішення, яке приймається легко! Інновації
- 09:20"УЗ" запустить додаткові потяги з Києві до Львова та Вінниці
- 09:07Неподалік кордону з Молдовою затримали трьох чоловіків, що планували переплисти Дністер
- 12:12Укрзалізниця призначила додаткові потяги до Франківська, Кривого Рогу, Вінниці та Чернігова
- 23:35 Українців чекають зміни у нарахуванні пенсій
- 21:47 З осені ТЦКашники фіксуватимуть на відео перевірки документів
- 22:43Українцям обіцяють якісний зв’язок на автошляхах і в селах
- 17:33Била, принижувала та вчиняла психологічне насильство: На Вінниччині судитимуть матір, яка систематично знущалася з 9-річної доньки
- 10:44 У Вінниці вночі стався конфлікт з ТЦК - поліція дотепер зʼясовує ситуацію