У Вінницькому районі виявили невпорядковане сміттєзвалище

За результатами перевірки до суду подано адміністративний позов про заборону використання сільською радою земельної ділянки

У Вінницькому районі екоінспектори виявили невпорядковане сміттєзвалище. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Держекоінспекції у Вінницькій області.

На звалище безконтрольно вивозяться побутові відходи із навколишніх сіл, документів, які посвідчують право використання земельної ділянки під місце видалення відходів, немає. Сміттєзвалище не обваловане і не обмежене канавою, відходи не ущільнені і не пересипані ізолювальним матеріалом, паспорт місця видалення відходів ведеться з порушенням, не створено необхідних умов для стимулювання залучення населення до збирання окремих видів відходів як вторинної сировини.

За результатами перевірки до суду подано адміністративний позов про заборону використання сільською радою земельної ділянки. Суд задовольнив позов інспекції.

Нагадаємо, на території Лаврівської сільської ради Вінницького району екологічна інспекція виявила стихійне сміттєзвалище.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця