У вінницькій поліції всерйоз візьмуться за дисципліну й моральність
Наказ про посилення дисципліни керівник поліції підписав після виявлення чергового хабарника в лавах правоохоронців
Весь особовий склад поліції Вінниччини складатиме залік на знання антикорупційного законодавста. Про це під час прес-конференції повідомив головний поліцейський області Юрій Педос, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.
Наказ про посилення дисципліни Педос підписав після виявлення чергового хабарника в лавах поліції.
"Ця людина працювала раніше на керівній посаді. В одному з районів. І мною вона була звільнена. У минулому році. За незадовільні результати. Але оскільки він пройшов атестацію, йому було запропоновано іншу посаду, на ступінь нижче. Він був призначений заступником керівника відділення поліції. Це був єдиний заступник, а керівник пішов у відпустку, то й поклав на нього обов'язки керівника", - повідомив Педос.
"Нагадаю, у нас працює 3700 чоловік. Тому, звичайно, можливі такі випадки. Ми проведемо додаткові заняття з особовим складом, працюватимемо на випередження", - керівник поліції області.
Нагадаємо, 5 вересня, затримали тимчасового виконувача обов'язків начальника одного із відділень поліції у Вінницькій області, який отримав 30 тис грн хабара.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця