Вінницьких школярів та дошколят посилено вакцинують від кору

Мобільна медична бригада приїздить до навчальних закладів і вакцинує дітей, чиї батьки надали на це згоду

Як повідомляє Depo.Вінниця, за словами начальника Вінницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби Ірини Односталко, у Вінниці було прийнято рішення проводити вакцинацію дітей у школах та садочках за заявами батьків. Зазвичай це роблять у ЦПМСД, але для зручності та оперативності мобільна медична бригада приїздить до навчальних закладів. Щеплення робиться лише за письмовою згодою батьків. Вакцина захищає одразу проти трьох інфекцій: кору, паротиту та краснухи (КПК). Країни виробники – Бельгія та США. Щеплення проводяться безкоштовно.

"Один випадок захворюваності в класі – це не ускладнення епідситуації. Інша справа, якщо в колективі занедужали кілька дітей, потім захворюваність поширилася по школі. Навіть тоді мова не йде про те, що всі освітні заклади закриють на карантин. Просто діти, котрі не мають щеплень, будуть відсторонені від очного навчання (лише у випадку захворюваності на кір багатьох учнів)", - пояснила чиновниця.

Нагадаємо, що за минулий тиждень на Вінниччині знову зросла захворюваність на кір. В обласному центрі занедужали 527 осіб. З початку року в регіоні зафіксували два летальних випадки – від ускладнень вірусу померла 8-місячна дівчинка та 18-річний студент медичного університету.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #карантин