У Вінниці "законсервують" вибоїни на майже трьох десятках вулиць

Технологія, за допомогою якої "консервуватимуть" вибоїни на дорогах, аналогічна так званому "холодному асфальту"

У Вінниці протягом найближчих кількох днів планується провести ремонт пошкодженого асфальтного покриття на 28 вулицях. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Повідомляється, що взимну часто змінювалась погода та температура, що призвело до пошкодження дорожнього покриття на ділянках деяких вулиць Вінниці. Найбільше постраждали дороги, де не проводився капітальний ремонт.

Днями комунальники створили 9 бригад, завдання яких за короткий термін законсервувати пошкоджені ділянки, щоб асфальтне покриття не руйнувалось далі, а водіям було більш зручно пересуватись містом.

"Консервація доріг за технологією, аналогічною до "холодного асфальту", проводиться для того, щоб покриття далі не руйнувалось. Навесні, як тільки дозволять погодні умови, ми розпочнемо масштабний поточний ремонт усіх вулиць міста", – розповідає заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою Юрій Семенюк.

Додамо, що роботу кожної бригади буде координувати працівник департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради.

Нагадаємо, що вінничани збирають підписи за ремонт дороги біля "Урожаю".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #дороги