ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці за 792 дні планують збудувати новітню лікарню

У червні за кошти Світового банку розпочнеться будівництво сучасного кардіоцентру

Depo.
16 травня 2018 09:54
ФОТО: depo.ua

У Вінниці за кошти Світового банку розпочинають будівництво сучасного кардіоцентру. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Учора, 15 травня, укладено договір на виконання будівельно-монтажних робіт, включаючи технологічне обладнання, загальною вартістю більше 480 млн. грн.

Торік було оголошено проведення торгів на будівництво кардіоцентру, за результатами яких було обрано компанію ТОВ "КСМ-ГРУП" (Київ, Україна).

Як повідомив заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк, сторони домовились про скорочення тривалості виконання робіт з 840 на 792 дні, що дасть змогу впровадити всі роботи по Проекту вчасно та в строки здійснити розрахунки з підрядником.

Під час підписання угоди представники підрядної компанії зазначили, що реалізують багато проектів міжнародного класу, зокрема, об'єктів промислового і житлового призначення у м. Києві та в інших регіонах України, і запевнили, що якісно і в найкоротший термін виконають проект у місті Вінниці.

Роботу розпочнуть орієнтовно з 1 червня цього року і планують закінчити основні капітальні роботи 30 червня 2020 року.

Планується, що у новому кардіоцентрі, площею 17 тис. кв. м. у м. Вінниці працюватиме понад 400 осіб. Він розрахований на 138 ліжок та 6 ліжок реанімації.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook