ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці з'явився перший дитячий будинок сімейного типу

Родина, яка має двох своїх дітей, взяла на виховання трьох дітей з інтернату

Depo.
8 грудня 2018 13:26
ФОТО: depo.ua

У Вінниці створено перший дитячий будинок сімейного типу. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

" У місті щороку створюються прийомні сім'ї, куди влаштовують дітей сиріт, дітей, позбавлених сімейного піклування. Такі родини живуть у власних оселях. А в цьому випадку є цільова субвенція з державного бюджету на придбання житла для дітей з числа сиріт та тих, хто залишився без піклування, в тому числі на придбання будинків сімейного типу. Адже буває так, що єдине обмеження батьків, які хочуть взяти більше дітей у прийомну родину, – це житлова площа. Ця родина виявила бажання взяти діток. Зараз це дві дівчинки і один хлопчик, пізніше в цю сім'ю будемо влаштовувати інших дітей, адже у батьків є таке бажання", - повідомила заступник міського голови Галина Якубович.

Міська рада придбала будинок для нового закладу.

"Будинок має загальну площу близько 250 квадратних метрів. Представники комісії обирали будинок, щоб він підійшов по всіх параметрах, відповідно до положення. Там є всі зручності, гарне подвір'я, садок, альтанка. Ми будемо допомагати родині, в тому числі постачатимемо меблі, обладнання. У будинку створені умови, щоб родині було зручно та комфортно. Зрозуміло, що комфорт створюють люди, які проживають в оселі. Ми вдячні батькам за рішення, вони пройшли відповідне навчання, яке тривало майже півроку, вони знайшли контакт з цими дітьми, які вже немаленькі, кожен з них – особистість, і вони давно мріяли про родину", – зазначила Галина Якубович.

Родині передали ордер на житло. Батько сімейства Віталій розповів, що він вже довгий час працює з дітьми як тренер з флорболу (один з різновидів хокею), він з дружиною мають двох дітей і давно хотіли взяти в свою родину дітей з інтернату, але не було відповідної житлової площі.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook