Як у Вінниці біля фонтану змагаються "дракони"

Вперше у місті проходить водний турнір з веслування на драгонботах

Depo.
19 травня 2017 14:15
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 19 травня, у Вінниці вперше проходять змагання на драгонботах "Дракони Вінниці" – веслування на довжелезних 20-місних каное, прикрашених головою дракона. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Кращого у цьому видовищному виді спорту визначають з-поміж 14 команд з усієї України, які приїхали до Вінниці. Змагання відбуваються зранку на Південному Бузі поруч із набережною "Рошен".

Вінниця

Вінниця

Вінниця

Вінниця

Команда "Вінниця", яку формувала олімпійська чемпіонка Інна Осіпенко-Радомська, уже двічі побувала на п'єдесталі пошани. На 200-метровій дистанції у відкритому класі вінничани стали третіми, а у змішаному - здобули "золоті" медалі.

Вінниця

Вінниця

Унікальне для Вінниці спортивне дійство триватиме до 18:00. ​

Для довідки: Драгонбот - це велике 20-місне каное, яке має голову дракона і хвіст. Попереду сидить барабанщик, який б'є у великий барабан, задаючи ритм веслування для всього екіпажу. Двадцять веслярів гребуть, сидячи на спеціальних сидіннях, по десять з кожного боку. На кормі перебуває керманич, завдання якого - керувати великим стерновим веслом, закріпленим в спеціальній кочеті на кормі. Офіційні змагання проводяться тільки на 20-ти місних човнах на дистанціях 200, 500, 1000 і 2000 метрів в чоловічому, жіночому і змішаному класах.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця