У Вінниці визначили проекти, які отримають підтримку з міського бюджету

У міській раді підбили підсумки конкурсу фінансової підтримки соціально-культурних проектів інститутів громадянського суспільства у 2018 році

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Цього року фінансування отримають 11 проектів, які набрали найбільшу кількість балів.

Громадські об'єднання і творчі спілки подавали свої проекти на конкурс протягом квітня. До участі в конкурсі допускалися проекти, які передбачали співфінансування в розмірі не менше 25% власного внеску. Мінімальний розмір гранту – 25 тис. грн, максимальний – 100 тис. грн. 11 громадських організацій, які отримають фінансову підтримку із бюджету у розмірі 800 тис. грн (загальна сума).

Цього року реалізують такі проекти: "Соціальне патрулювання" (ГО "Полум'я надії"); "Вінницька школа громадської участі: місцевий бюджет для громади" (ГО "Філософія Серця"); "Живе слово: баланс між віртуальним та реальним спілкуванням" (ГО "Крок назустріч"); "VR-Vinnytsia – віртуальні екскурсії Вінницею" (ГО "Країна інформаційних технологій"); "Регіональній центр підтримки сімей, в яких виховується дитина з інвалідністю: "Сонечко" (ГО "Консультаційно-інформаційний центр для сім'ї, дітей та молоді"); "Громадський бюджет у школі" (ГО "Крок назустріч"); "Соціально-просвітницький проект "Дитяча інклюзивна література як дієвий інструмент формування сприятливого простору в сфері освіти" (ГО "Культурний Всесвіт"); "Кроки на шляху до соціальної інклюзії та професійного зростання" (Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді "Паросток"); "Навчання та підготовка асистентів вчителів та супроводжуючих" (Вінницький обласний осередок ВГО "Українська спілка інвалідів-УСІ"); "Навчально-розважальна серія концертів "Рок-атестація" (молодіжна ГО "Ноктюрн"); "Розробка стратегії розвитку електромобільної інфраструктури м. Вінниці" (ГО "Аль-Енерго").

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця