ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці відбудеться Всеукраїнський конкурс юних концертмейстрів

Учасники конкурсу представлять два різнохарактерних твори: інструментальний та  вокальний

Depo.
15 лютого 2018 16:50
ФОТО: depo.ua

На початку травня у приміщенні Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича відбудеться IV відкритий Всеукраїнський конкурс "Юний концертмейстер". Про це повідомляє Depo.Вінниця з ппосиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Повідомляється, що до участі у Всеукраїнському конкурсі "Юний концертмейстер" запрошуються учні мистецьких шкіл та студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, які є громадянами України або інших країн.

"Свій талант юні концертмейстери зможуть продемонструвати у 5 вікових категоріях. До складу компетентного журі увійдуть провідні митці України, педагогічні працівники мистецьких навчальних закладів, видатні діячі культури і мистецтв України. А також – представники засновників та творчих спілок", - йдеться в повідомленні.

Виконавці кожної вікової категорії, які посядуть перше, друге та третє призові місця, будуть нагороджені дипломами та грошовими преміями.

Додамо, що заявки на участь у конкурсі потрібно подавати до 25 квітня 2018 року з поміткою "Юний концертмейстер" на електронну адресу: VСASVyshenka@gmail.com.

Нагадаємо, що у Вінниці вперше відбудеться конкурс не для міс, а для місіс.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook