ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці ухвалили кандидатури на п'ять керівних посад

Конкурс відбудеться 20 квітня

Depo.
17 квітня 2018 10:20
ФОТО: depo.ua

Учора, 16 квітня, у Вінниці комісії з проведення конкурсного добору на посади керівників окремих закладів культури області ухвалили кандидатури на керівні посади.

На посаду директора Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського подав документи один кандидат – Володимир Лозовський; на посаду директора Вінницького академічного обласного театру ляльок – Михайло Байдюк; на посаду директора Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму два претенденти – Галина Надоленко та Марія Скрипник; на посаду директора Вінницького обласного художнього музею надійшли документи від чотирьох кандидатів –Ірини Левицької, Руслана Паламаровського, Ольги Зелінської, Олександра Бернасюка; на посаду директора комунального закладу "Центр кіномистецтва та культури "Кіно-Поділля" надійшли документи від Валерія Рубана, Мирослава Поради, Анатолія Ряполова, Валентини Погребняк та Наталії Сентемон.

За результатами засідання комісії до конкурсу було допущено майже всіх кандидатів. Конкурс буде проведений 20 квітня, о 10:00 в сесійній залі обласної ради.

Нагадаємо, нещодавно було опубліковано список кандидатів, які претендують на керівні посади.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook