ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці створять відділення Інституту Конфуція

У світі створено близько 328 відділень Інституту Конфуція, п'ять з них – в Україні

Depo.
13 березня 2018 09:21
ФОТО: depo.ua

У Вінниці на базі технічного університету планують відкрити відділення китайського Інституту Конфуція. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу ВНТУ.

Перший секретар Посольства Китайської Народної Республіки в Україні Ван Дацзюнь і третій секретар Посольства КНР Лю Тай обговорили у ВНТУ план створення нового закладу.

Створення у ВНТУ Інституту Конфуція ініціював Технологічний університет м. Ланьчжоу – найкращий університет у Північно-західному Китаї. Торік в цьому університеті побувала делегація ВНТУ, яка й підписала угоду про співпрацю з Ланьчжоуським політехнічним університетом. Тоді ж йшлося про створення у ВНТУ інституту Конфуція.

Додамо, що Інститут Конфуція — це найвпливовіша освітньо-культурна організація з поширення китайської мови та культури у світі. В Інституті Конфуція можна навчатись на курсах китайської мови і просто спілкуватися на "китайські" теми. Загалом у світі створено близько 330 відділень Інституту Конфуція. П'ять з них діє в Україні. Шосте створюватиметься у ВНТУ, де вже другий рік працює Центр вивчення китайської мови.

Розміститься Інститут Конфуція ВНТУ на 4-му поверсі корпусу №4, де розташовано факультет електроенергетики та електромеханіки.

Нагадаємо, у технічному університеті можна вивчати китайську мову.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook