ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці розпочався черговий проект "VIN ART CITY" (ФОТО)

Першою локацією проекту стане стіна на будівлі на вул. Соборній, 53

Depo.
9 серпня 2018 12:19
ФОТО: depo.ua

Cьогодні, 9 серпня, у Вінниці розпочинається щорічний проект мурал-арту "VIN ART CITY". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

У рамках щорічного проекту мурал-арту (стінопису) "VIN ART CITY" художники нанесуть нові малюнки на вінницькі будівлі. Мурали з'являться на будівлях навул. Соборна, 53, вул. Верещагіна, 6, вул. Замостянська, 59 та вул. Стельмаха, 35.

Учасниками резиденції стінопису "VIN ART CITY" у Вінниці цього року стали Марина Карпенко та Ірина Прокопчук з проектом "Вінницький модерн" (вул. Соборна, 53), Олександр Федоришен, Євген Совінський, Олександр Фертюк, Володимир Ходак з роботою "Садиба Стаховського", (вул. Верещагіна, 6), а також Олександр Марченко з муралом "Фантастичний гербарій" (вул. Замостянська, 59) та Ольга Гаєвик з малюнком "Маленький принц" (вул. Стельмаха, 35).

Першою локацією проекту стане стіна на будівлі на вул. Соборній, 53: Марина Карпенко та Ірина Прокопчук разом з групою художників-виконавців розпочнуть втілювати в життя творчий задум "Вінницький модерн". Проект триватиме до 5 вересня.

Нагадаємо, два будинки, визначені для розпису, розташовані в центрі міста, один – на Вишеньці, ще один – на Замості.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook