ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці розпочалося будівництво сучасного кардіоцентру

Кардіоцентр розташується між пологовим будинком №1 та міською клінічною лікарнею №1

Depo.
12 липня 2018 10:58
ФОТО: depo.ua

У Вінниці розпочато будівництво нового кардіоцентру. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Кардіоцентр розташується на Хмельницькому шосе між пологовим будинком №1 та міською клінічною лікарнею №1.

Кілька тижнів тривала підготовка території до зведення майбутнього медичного закладу. Ділянку очистили від дерев та сміття, провели демонтаж старих споруд.

Будівельний майданчик огороджено, встановлено паспорт об'єкта, там вже працюють екскаватори, самоскиди, крани. Представник іспанської компанії "Eptisa" здійснює технічний нагляд за усіма процесами.

Триватиме будівництво до 31 серпня 2020 року. Відповідно до проекту, це семиповерхова будівля загальною площею 16,5 тисяч метрів квадратних. Кардіоцентр працюватиме у режимі 24/7, матиме власне діагностичне та приймальне відділення, лабораторію і кілька операційних, 138 звичайних ліжок та 6 ліжок реанімації.Передбачається, що у закладі надаватимуть допомогу жителям не лише Вінниччини, але й сусідніх областей.

Новий кардіоцентр — одна з трьох складових субпроекту Світового банку, мета якого — знизити рівень смертності працездатних громадян від серцево-судинних захворювань.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook