UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Вінниці радилися АТОвці й волонтери з усієї України

Відбувся Всеукраїнський Форум учасників бойових дій та волонтерів АТО

У Вінниці радилися АТОвці й волонтери з…

Учора, 17 листопада, у Вінниці, на базі обласного клінічного госпіталю ветеранів війни, відбувся Всеукраїнський Форум "Співпраця Громадської Спілки з органами державної влади та місцевого самоврядування: актуальні проблеми практики" за участі атовців з 20 областей України. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу народного депутата України Сергія Кудлаєнка.

Ініціатором зустрічі стала Громадська Спілка "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО", організаційну підтримку заходу надав народний депутат Сергій Кудлаєнко.

"Останння зустріч із представниками Всеукраїнського об'єднання пройшла влітку в Новоайдарі, також за участі представників влади, і принесла позитивні результати. Завдяки співпраці Уряду на чолі з Володимиром Гройсманом та Верховної Ради України прийнято ряд законопроектів, що посилюють підтримку учасників бойових дій, а також запроваджується інститут Уповноваженого у справах ветеранів війни та учасників АТО", - повідомив народний депутат.

В обговоренні питань підтримки учасників АТО та їх родин взяли участь представники Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства оборони, Міністерства молоді та спорту, Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, а також представники влади та керівники соціальних служб Вінниччини.

Головний лікар Вінницького обласного госпіталю ветеранів війни Валерій Бабійчук ознайомив присутніх із досягненнями у лікуванні та реабілітації військовослужбовців, а також звернув увагу представників Міністерств на необхідність підтримки закладів з фахового лікування учасників АТО.

Під час дискусії у форматі "запитання – відповідь" військовослужбовці отримали пояснення та конкретні пропозиції від представників міністерств і відомств. Учасників бойових дій цікавили питання пенсійного забезпечення, пільгового житла, виділення землі, встановлення інвалідності, соціальні пільги і субсидії, а також взаємодія із органами прокуратури та визначення статусу учасника бойових дій.

Активну участь в обговоренні взяли заступник міністра соціальної політики Наталія Федорович та заступник міського голови Вінниці Галина Якубович.

"Сьогодні навіть не дуже привітні чи зручні запитання не залишились без відповіді, що говорить про увагу та підтримку учасників АТО з боку парламенту, Уряду та місцевої влади. Тільки завдяки конструктивній співпраці ми зможемо вирішити всі питання з підтримки наших захисників і Вінниця у цьому напрямку показує чи не найкращий приклад в Україні – це визнали всі учасники зустрічі. Для вчасної і якісної допомоги учасникам АТО та їх родинам потрібна консолідація всіх гілок влади в Україні", - підкреслив Сергій Кудлаєнко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"