У Вінниці продовжують впроваджувати додаткові сервіси безготівкової оплати проїзду

Усі додаткові сервіси діятимуть одночасно із традиційним способом – купівлею паперових квитків безпосередньо у транспорті

КП "Вінницька транспортна компанія" впроваджує ще одну форму оплати за проїзд у транспорті – за допомогою SMS-повідомлення, яке пасажир надсилає зі свого мобільного. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов розповів, що з точки зору надання різних послуг Вінниця вважається одним із лідерів по Україні, і продовжує розширювати їх спектр. Оплата проїзду з допомогою SMS-повідомлення – це ще одна функція, яка запроваджується для користувачів муніципального транспорту Вінниці.

"В рамках впровадження нашого електронного квитка нам цікаво надати людям можливість вибрати найбільш зручну для них форму оплати проїзду в муніципальному транспорті", – сказав міський голова Сергій Моргунов.

Зауважимо, що для оплати з допомогою SMS-повідомлення потрібно відправити SMS із кодом обраного маршруту на номер 877. Після чого на телефон пасажира прийде підтвердження оплати за проїзд, а з мобільного рахунку автоматично буде вирахувано вартість поїздки. Квиток діятиме протягом години. Кондуктору та контролеру потрібно буде показати SMS-підтвердження щодо сплати проїзду.

Нагадаємо, що нещодавно вінничани отримали можливість сплачувати за проїзд з допомогою зчитування QR-коду, і на сьогодні 60 тисяч пасажирів скористалися цією опцією.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця