У Вінниці почали повстання проти наркореклами (ФОТО)  

Понад 50 вінничан долучилися до акції із зафарбовування адрес продажу наркотиків

Учора, 9 лютого, у Вінниці відбулась акція із замальовування надписів реклами Телеграм-каналів, де продають наркотики. Про це повіомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.інфо.

Понад 50 вінничан долучилися до акції, почали із району Вишенька, оскільки там, за словами організаторів, найбільше реклами наркотиків.

"У Вінниці така акція проходить вперше. Колись ми таку акцію придумали в Херсоні, і вона набула всеукраїнського масштабу. І сьогодні спільно з нашою громадою ми вирішили боротися із наркотичними адресами у місті. Ці написи кругом. Не потрібно навіть ходити і шукати. Люди, які їх пишуть, – співучасники наркотичної групи, оскільки вони дають рекламу смертельних препаратів", – каже Олександр Волошин, керівник Міжнародної антинаркотичної асоціації у Вінниці.

Сформувалося шість команд; у кожній був співробітник Міжнародної антинаркотичної асоціації, для того, щоб консультували перехожих, які спочатку не розуміли, для чого малюють на стінах будинків.

До акції долучили навіть дітей.

"Наша акція і взагалі цей хід – не просто, щоб все замалювати, ні. Воно нікуди не дінеться. Це лише "божевільна" профілактика, для того, щоб підняти народ і показати, що у нас в країні беззаконня. А ми повинні протидіяти цьому разом із поліцією та громадою. А якщо і пощастить, то зловимо "трафаретника" і покараємо", – каже Олександр Волошин.

Нагадаємо, у Вінниці оголосили "антинаркотичну мобілізацію".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця