У Вінниці побили двох активістів (ФОТО)
На активістів "Чорного комітету" Дениса Котова та Владислава Дороша напали невідомі з битами
- Вінниця
-
29 січня 2018 12:33
Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Вежу".
Інцидент стався в малолюдному місці - поблизу погруддя Івану Богуну. Туди хлопців "заманила" дівчина, яка по телефону представилась журналісткою і сказала, що хоче взяти коментарі у активістів. Однак замість журналістки на зустріч прийшли молодики з битами і напали на Котова та Дороша.
Попередньо Денис Котов отримав численні забої м'яких тканин та перелом носа. Владислав Дорош має забій голови та підозру на перелом руки.
За інформацією відділу комунікації поліції Вінницької області, правоохоронці відкрили кримінальні провадження за фактом побиття активістів. За повідомленням поліції, одного з побитих активістів також пограбували.
"Слідчим відділом відкрито два кримінальних провадження. За фактом пограбування вінницького активіста, який звернувся з заявою до поліції, відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.186 КК України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб). Такий злочин карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років. За фактом побиття другого потерпілого внесено відомості до ЄРДР за ст.125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження)", - йдеться в повідомленні правоохоронців.
Додамо, що над розкриттям цих злочинів працює посилена слідчо-оперативна група поліції. Призначено ряд експертиз.
Нагадаємо, що у Вінниці троє неповнолітніх побили ліхтарі біля міськради.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:56Закупівля спецодягу за завищеними цінами: Підозру отримав очільник ДСНС Вінниччини
- 10:45Прикордонники затримали двох чоловіків, що намагалися дістатися Молдови, переливши Дністер
- 11:48Планував форсувати Дністер: На Вінниччині затримали ухилянта з ластами ФОТО
- 10:23Очільник Вінницького облуправління ДСНС змушував підлеглих будувати йому будинки ФОТО
- 09:02"УЗ" змінює розклад поїздів у 8 областях (СПИСОК)
- 14:28Синоптики уже сьогодні прогнозують погіршення погоди
- 12:00 Напередодні переговорів Зеленський-Трамп. Логіка сторін
- 08:40 Зустріч Трампа і Путіна: Чого так і не сталося
- 16:41Купити футболку adidas — рішення, яке приймається легко! Інновації
- 09:20"УЗ" запустить додаткові потяги з Києві до Львова та Вінниці
- 09:07Неподалік кордону з Молдовою затримали трьох чоловіків, що планували переплисти Дністер
- 12:12Укрзалізниця призначила додаткові потяги до Франківська, Кривого Рогу, Вінниці та Чернігова
- 23:35 Українців чекають зміни у нарахуванні пенсій
- 21:47 З осені ТЦКашники фіксуватимуть на відео перевірки документів
- 22:43Українцям обіцяють якісний зв’язок на автошляхах і в селах
- 17:33Била, принижувала та вчиняла психологічне насильство: На Вінниччині судитимуть матір, яка систематично знущалася з 9-річної доньки
- 10:44 У Вінниці вночі стався конфлікт з ТЦК - поліція дотепер зʼясовує ситуацію
- 20:31Негода накрила Україну: Які регіони постраждали найбільше (ВІДЕО) Відео
- 18:36"Укрзалізниця" запускає нові маршрути з серпня