У Вінниці екологи та муніципальна поліція шукатимуть смітники на берегах Бугу

На порушників, які викидають сміття або виводять каналізаційні труби у водойми, складатимуть протоколи

У понеділок, 16 квітня, у Вінниці робоча група розпочне проводити перевірки водних об'єктів та прибережно-захисних смуг міста щодо їх забруднення. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

До складу робочої групи увійдуть працівники муніципальної поліції міської ради, Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, Вінницького міжрайонного управління водного господарства, голови квартальних комітетів та працівники комунальних служб.

"Є деякі вінничани які забруднюють річки, виводячи в них каналізаційні стоки з приватних будинків. А також – влаштовують на прибережних зонах гноярки та сміттєзвалища. Через це якість води погіршується, а це має негативний вплив на здоров'я вінничан", – розповів начальник муніципальної поліції Василь Гайовик.

За його словами, на порушників складатимуть адміністративні протоколи щодо порушень правил благоустрою по забрудненню водних об'єктів. Щодо розміру штрафів, то він становитиме від 340 до 1360 грн для громадяни та від 850 до 1700 грн для посадових осіб.

Робоча група працюватиме до осені, цього року до 9 листопада.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця